Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe od 30.11.2020

Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe od 30.11.2020

W związku z rozporządzeniem MEN dotyczącym zajęć praktycznych i praktyk z dnia 25.11.2020:
1. Zajęcia praktyczne i praktyki zostają odwieszone z dniem 30.11.2020 w ograniczony sposób określony rozporządzeniem MEN.
2. Uczniowie Technikum ZSB Poznań zakończyli już jednak swoje zajęcia i nie udają się w tym semestrze do zakładów pracy.
3. Uczniowie Technikum otrzymają na e-dzienniku konkretną informację rozliczenia zajęć praktycznych i praktyk – informację prześle 30.11.2020 pan Maciej Jóźwiak i po rozliczeniu do 11.12.2020 otrzymają ocenę za I semestr.
4. Uczniowie Szkoły Branżowej ZSB Poznań I stopnia będący młodocianymi pracownikami mogą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.
5. Uczniowie Branżowej Szkoły mają obowiązek w tym tygodniu jeszcze skontaktować się indywidualnie ze swoimi pracodawcami w celu uzyskania informacji na temat dalszego udziału w zajęciach praktycznych. Należy rozeznać na ile możliwe są zajęcia praktyczne w zakładach pracy w obecnych warunkach.

mgr inż. Arkadiusz Dratwa
Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Poznaniu

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!