Początki Grupy Remmers sięgają roku 1949, kiedy Bernhard Remmers założył swoją firmę, która po dziś dzień pozostaje niezależną firmą rodzinną. Specjalizujemy się w produkcji chemii budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz powłok przemysłowych i zatrudniamy około 1500 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Oferujemy ponad 400 systemów produktów do rozwiązywania problemów i dysponujemy liczonym w dziesięcioleciach doświadczeniem w najważniejszych obszarach kompetencji w branży budowlanej. We współpracy z partnerami krajowymi i zagranicznymi oferujemy prawdziwą wartość dodaną. Remmers jest wiodącą marką w zakresie bezpiecznych systemów produktów, fachowej wiedzy i indywidualnie kreowanej obsługi klienta.

Aquanet SA należy do ścisłej czołówki firm z branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce. To największa w Wielkopolsce firma zajmująca się poborem, uzdatnianiem i dostarczaniem zimnej wody, odbiorem i oczyszczaniem ścieków, a także świadczeniem usług z zakresu gospodarki wodno-ściekowej. Z naszych usług korzystają mieszkańcy Poznania oraz okolicznych gmin. Aquanet SA zatrudnia obecnie ponad 800 osób, pracujących w różnych obiektach Spółki, na terenie Poznania i okolicznych gmin.

Terlan działa w branży inżynierii środowiska od 2004 roku. Należymy do Grupy Aquanet – jednego z największych przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych w Polsce. Nasza kadra to eksperci z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, ale także młody, elastyczny zespół nieustannie szukający nietypowych rozwiązań. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na pełną efektywność w procesie budowlanym, w tym dobór technologii dostosowany do stanu technicznego sieci wodno-kanalizacyjnej.
Poznańskie Stowarzyszenie Żużla
Auto Compol S.A. - to pełnia Renault. Jest to nasze motto oznaczające w stosunku do każdego klienta wysoki profesjonalizm i kulturę obsługi. Fachowość pracowników wsparta nowoczesnym specjalistycznym sprzętem a także pomocnym nastawieniem to klucz do sukcesu.
Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie.
Związek Polskie Okna i Drzwi
Jesteśmy wiodącym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Produkujemy elementy zbrojone tradycyjnie oraz nowoczesne elementy strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym.
MODERTRANS POZNAŃ Sp. z o.o. 136 lat nieprzerwanej pracy na rzecz komunikacji miejskiej miasta Poznania.
Bridgestone – największy producent wyrobów gumowych i opon na świecie. Firma została założona w 1931 roku przez Shōjirō Ishibashiego w mieście Kurume w Japonii.
Portfolio marki Dekoral zawiera kompletną ofertę produktów pozwalających w pełni odnowić wnętrze domu, jego zewnętrzne ściany, jak również elementy aranżacji w ogrodzie. Artykuły marki stanowią kompleksową pomoc w szybkim, sprawnym i wygodnym wykonywaniu prac remontowych.
Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 11 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Suzuki oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie i Łodzi.
Firma Sportech działa na rynku od 1995 roku. Jesteśmy największą hurtownią akcesoriów sportowych w Wielkopolsce, wielokrotnie docenianą w plebiscytach i rankingach. Zdobyliśmy tytuł Solidna Firma oraz Gazele Biznesu, regularnie pojawiamy się również w zestawieniu „Złota setka Wielkopolski”.
WUPRINŻ Spółka Akcyjna to znana polska firma inżynieryjno – wykonawcza działająca na terenie całego kraju. Zdobyte doświadczenie, ugruntowana wiedza i tradycje pozwalają realizować nawet najbardziej złożone zadania z zakresu infrastruktury podziemnej, obiektów inżynieryjnych i budownictwa ogólnego. A wszystko przy zastosowaniu najnowszych urządzeń, technologii oraz sprzętu specjalistycznego.
Unia Wielkopolan jest stowarzyszeniem utworzonym 17 grudnia 1990 r. przez grono aktywnych mieszkańców Wielkopolski z różnych opcji politycznych i światopoglądowych.
TRANS-POZ S.A. od samego początku swojego istnienia zawsze związany był z motoryzacją. Na początku jako przedsiębiorstwo transportowe z własnym zapleczem technicznym, obecnie zaś jako dealer i serwis wielomarkowy.
Politechnika Poznańska Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Stacja Kontroli Pojazdów. Mechanika Pojazdowa.
Centrum Fitness Olymp - to miejsce, w którym pracownicy ZSB spędzają aktywnie czas wolny dbając o swoją sprawność i zdrowie, pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów. To miejsce o powierzchni 1600 m2, w którym znajdują się: siłownia, studio ciężarów wolnych, cardio, aerobic'u, cycling'u, sala do squash'a
Lepiko - firmę wyróżniono wieloma prestiżowymi nagrodami i dyplomami w branży budowlanej. Firma świadczy usługi ogólnobudowlane i specjalistyczne tj. rozbiórki, wyburzanie, hydroizolacja obiektów itp.

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!