Sesja fotograficzna w ośrodku "ISKRA"

W maju br. uczestniczka naszego wolontariatu, Klaudia Dziamska z kl. 3b TAK oraz p. Jolantą Wittmann złożyły kolejną wizytę w zaprzyjaźnionym ośrodku Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych „ISKRA”. Naszym celem było przeprowadzenie sesji fotograficznej portretującej podopiecznych ośrodka.

W specjalnie zaaranżowanej sali Klaudia, która znana jest w naszej szkole jako utalentowana fotografka, robiła zdjęcia portretowe. Nie trzeba dodawać że chętnych do wzięcia udziału w profesjonalnej sesji było sporo. Nasza uczennica z uśmiechem uwijała się z aparatem, a kolejka osób chcących pozować szybko się powiększała. Wykonane zostały portrety pojedyncze i zbiorowe różnego typu.

Efektem sesji i pracy Klaudii jest galeria niezwykłych fotografii, które niedawno p. Wittmann przekazała ośrodkowi. Zarówno podopieczni jak i pracownicy ośrodka byli pod dużym wrażeniem i obiecali stworzyć ze zdjęć specjalną wystawę.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!