Projekt FAKRO w Nowym Sączu

W dniach 19-23.10.2015 odbył się II etap projektu FAKRO. Tym razem polscy uczniowie dekarstwa z ZSZ ZSB i niemieccy uczniowie ÜAZ Frankfurt nad Odrą w zawodzie technolog robót wykończeniowych spędzili 5 dni w fabryce FAKRO w Nowym Sączu.

W ramach tej części projektu uczniowie uczyli się zakładania dodatków do okien dachowych, takich jak rolety elektryczne, solarne, a także poznali produkcję okien dachowych. Uczniowie spotkali się także z właścicielem Fabryki FAKRO panem Ryszardem Florkiem. Dział szkoleń fabryki FAKRO w osobach pan Paweł Kołboń i Piotr Michalik zorganizował dla uczniów w ramach programu kulturowego wycieczki do Kopalni Soli Wieliczka oraz do Krakowa. Projekt został dofinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM/DPJW) z siedzibą w Poczdamie.

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!