Projekt FAKRO w Nowym Sączu

W dniach 19-23.10.2015 odbył się II etap projektu FAKRO. Tym razem polscy uczniowie dekarstwa z ZSZ ZSB i niemieccy uczniowie ÜAZ Frankfurt nad Odrą w zawodzie technolog robót wykończeniowych spędzili 5 dni w fabryce FAKRO w Nowym Sączu.

W ramach tej części projektu uczniowie uczyli się zakładania dodatków do okien dachowych, takich jak rolety elektryczne, solarne, a także poznali produkcję okien dachowych. Uczniowie spotkali się także z właścicielem Fabryki FAKRO panem Ryszardem Florkiem. Dział szkoleń fabryki FAKRO w osobach pan Paweł Kołboń i Piotr Michalik zorganizował dla uczniów w ramach programu kulturowego wycieczki do Kopalni Soli Wieliczka oraz do Krakowa. Projekt został dofinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM/DPJW) z siedzibą w Poczdamie.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd