Międzynarodowy projekt stolarsko-ciesielski

GaleriaW dniach 19.09 – 26.09.2010 na terenie ZSB przebywała grupa 6 uczniów z Friesack wraz z ich instruktorem Lutzem Frömmrichem i pedagogiem Marion Müller.

Uczniowie w zawodach: stolarz, stolarz przemysłowy oraz cieśla uczestniczyli w drugiej części międzynarodowego projektu stolarsko-ciesielskiego (pierwsza część odbyła się we Friesack w dniach 20.06.-27.06.2010).

Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie ZSZ w zawodzie: technolog robót wykończeniowych. Głównym celem projektu było wykonanie dwóch drewnianych altan służących uczniom naszej Szkoły do zajęć plenerowych.

Projekt dofinansowano ze środków Fundacji: Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM/DPJW).

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd