Staże zagraniczne i szkolenia

Staże zagraniczne

W Zespole Szkół Budowlanych kształcimy naszych uczniów również poza granicami kraju. Wymiany organizowane w ramach programu Leonardo da Vinci i ERASMUS+ otwierają naszej młodzieży okno na świat, poszerzają kwalifikacje zawodowe i umiejętności językowe.

Wspólnie z partnerami zagranicznymi zrealizowaliśmy kilkanaście projektów m.in. : projekty brukarskie, płytkarskie, malarskie, projekty dla mechaników i elektromechaników pojazdów samochodowych, technologów robót wykończeniowych oraz uczniów Technikum Architektury Krajobrazu i Technikum Budownictwa.

Uczniowie otrzymali Europass Mobility, czyli dokumenty zawierające informacje na temat wiedzy i kwalifikacji nabytych w innym kraju europejskim. EUROPASS stwarza możliwości pracy w Europie, zwiększa szanse na rynku pracy.

 

Szkolenia / Kursy / Pokazy

Wiemy, że dobra przyszłość naszych absolwentów, to dobrze płatna praca. Dlatego nasza szkoła współpracuje z wieloma firmami z branży budowlanej i mechanicznej, które zapewniają praktyki zawodowe i oferują miejsca pracy dla naszej młodzieży. Nasi uczniowie uczestniczą w konferencjach, wykładach i spotkaniach z fachowcami z branży, poznają w praktyce najnowsze technologie stosowane na rynku poprzez różne kursy, szkolenia i pokazy:

Współpraca zagraniczna


Izba Rzemieślnicza we Frankfurcie nad Odrą


Zakład Promowania Kształcenia Zawodowego Związku Przemysłu Budowlanego Berlina i Brandenburgii


Średnia Szkoła Politechniczna w Brnie


Średnia Szkoła Zawodowa w Hradec-Kralove


© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!