Studniówka 2020

Galeria24 stycznia 2020 w pięknej sali restauracji ,,Polana Vedding” tegoroczni maturzyści ZSB Poznań z klas czwartych Technikum Budowlanego i Architektury Krajobrazu świętowali na 100 dni przed maturą swoją studniówkę. W uroczystości wraz z maturzystami, Dyrekcją ZSB, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi bawiły się 74 osoby.

Uroczysty bal studniówkowy otworzył oficjalnie Dyrektor ZSB pan Arkadiusz Dratwa zapraszając wszystkich do odtańczenia tradycyjnego Poloneza. Zabawom i tańcom nie było końca. Trwały one do późnych godzin nocnych.

Jednym z ważniejszych elementów studniówki były ciepłe i serdeczne podziękowania dla wychowawców i nauczycieli uczących za nauczycielski trud oraz zdjęcia klasowe, grupowe ze swoimi wychowawcami panami Rafałem Wiemannem i Maciejem Jóźwiakiem. Maturzyści z nostalgią i sentymentem przeżyli prezentację zdjęć z czterech lat życia w ZSB, wspominając niejedno śmieszne, czy sympatyczne wydarzenie podczas nauki w technikum. Po chwili wspomnień organizatorzy studniówki zadbali o słodkości, w szczególności o przepyszny tort z dedykacją dla tegorocznych maturzystów.

Po tak pięknej zabawie można życzyć naszym maturzystom sił do nauki, by jak najlepiej zdali swój egzamin dojrzałości i szczęśliwie wkroczyli w dorosłość.

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!