Wycieczka do firmy Modertrans w Biskupicach

13 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce zawodowej do firmy produkującej tramwaje. Mieli możliwość poznać proces technologiczny powstawania nowoczesnych pojazdów szynowych do MPK Poznań, Elbląg i na Śląsk. Pan prezes Pawlak w profesjonalny sposób oprowadził nas po zakładzie, zadawał młodzieży pytania, opowiedział o procesie rekrutacji dla ewentualnych przyszłych czeladników. Tylko padający deszcz utrudniał nam realizację planu wycieczki, mimo to, mam nadzieję że wyjazd nasz był pożyteczny, ciekawy i zaowocuje w przyszłości.

Marek Bartkowiak

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd