Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

Od dnia 20 marca 2020 r. od godziny 10.00 będą dostępne w formie elektronicznej informacje o wynikach dla zdających egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń - luty 2020 r.

Informacje będą dostępne:
* dla przystępujących do egzaminu w kwalifikacjach jednoliterowych - pod adresem HTTPS://UCZNIOWIE.OKE.POZNAN.PL

 

DOSTĘP DO WYNIKÓW (LOGIN I HASŁO) DLA KAŻDEGO UCZNIA ZOSTANIE WYSŁANY NA SKRZYNKĘ E-MAIL. PO OTRZYMANIU LOGINU I HASŁA OBOWIĄZKOWO NALEŻY POTWIERDZIĆ OTRZYMANIE INFORMACJI PODAJĄC W TREŚCI E-MAILA IMIĘ I NAZWISKO I PRZESŁAĆ NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Świadectwa, dyplomy, suplementy oraz informacje o wynikach w formie dokumentów zostaną przekazane zdającym w terminie ustalonym przez dyrektora szkoły po wznowieniu zajęć dydaktycznych w placówkach oświatowych.

 

ZŁOŻENIE DEKLARACJI DO EGZAMINU PRZEPROWADZONEGO W SESJI CZERWIEC – LIPIEC 2020 R. PRZEZ OSOBY, KTÓRE NIE ZDAŁY EGZAMINU W SESJI STYCZEŃ – LUTY 2020 R.

Osoby, które nie zdały egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń - luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej /niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec / lipiec 2020 r. DO 31 MARCA 2020 R. PRZESYŁAJĄC SKAN DEKLARACJI NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wzór deklaracji znajduje się na HTTPS://WWW.OKE.POZNAN.PL/FILES/CMS/396/DEKLARACJA_UCZEN.PDF (ZAŁĄCZNIK 3) LUB NA STRONIE WWW.ZSB.COM.PL

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!