Szkolenie firmy PREBENA w ZSB Poznań

Galeria27.05.2019 w Zespole Szkół Budowlanych odbyło się dla klas trzecich Branżowej Szkoły szkolenie firmy PREBENA. Prebena jest marką znaną na całym świecie głównie dzięki swym doskonałym produktom dla branży budowlanej. Ponad 20 lat tradycji daje gwarancję wysokiej jakości.

Przedstawiciele tej znanej firmy przedstawili szeroki asortyment akcesoriów dodatkowych, jak gwoździarka, kompresor czy zszywacz pneumatyczny. Narzędzia marki Prebena, czy to w rękach fachowca, czy też majsterkowicza – hobbysty są niezastąpione przy stworzeniu każdej konstrukcji. Narzędzia Prebena charakteryzują się bezawaryjnością i mogą służyć przez długie lata.

Szkolenie zorganizował dzięki uprzejmości firmy Prebena pan Dyrektor ZSB Arkadiusz Dratwa, a szkolenie odbyło się w klasie 3 trw/inst, której wychowawcą jest pan Maciej Jóźwiak.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!