Pożegnanie absolwentów klas czwartych

Galeria

26 kwietnia 2019 roku na długo pozostanie w naszej pamięci. W tym dniu odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów kolejnego rocznika uczniów Zespołu Szkół Budowlanych. Tym sposobem pokonali oni kolejny etap edukacji w swoim życiu.

Podczas oficjalnej części uroczystości, prowadzonej przez Samorząd Uczniowski, jako pierwszy głos zabrał Pan Dyrektor Arkadiusz Dratwa. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim absolwentom za godne reprezentowanie szkoły, kilkuletni wkład w budowanie dobrego imienia ZSB, złożył życzenia powodzenia w dalszym życiu, realizacji planów i pomyślnego zdania egzaminów maturalnych.

Słowa pożegnania skierowane do starszych kolegów wygłosiła Aleksandra Karasek z klasy 3 a tak , która w imieniu uczniów klas młodszych obiecała trzymać kciuki za absolwentów i wyraziła nadzieję, że zawarte w szkole przyjaźnie przetrwają próbę czasu.

Ważnym momentem uroczystości było wręczenie Złotej, Srebrnej i Brązowej Statuetki dla uczniów z najlepszymi wynikami. Złotą Statuetkę otrzymała Weronika Falkowska z klasy 4 a technik architektury krajobrazu, Srebrną – Emilia Jesiak, a Brązową Magdalena Babarowska z tejże klasy.

Po części oficjalnej uczniowie mogli zobaczyć występ Anny Łuckiej z klasy 2 a tak i Lidki Kucharczyk z klasy 1 a tak.

Wszystkim absolwentom pozostaje życzyć szczęścia w dorosłym życiu i powodzenia na majowych egzaminach!

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!