Wycieczka do Berlina

Galeria11 uczniów ZSB Poznań pojechało wraz z panem Maciejem Jóźwiakiem nauczycielem języka niemieckiego 7 maja 2019 na szkolną wycieczkę do Berlina. W wycieczce uczestniczyli uczniowie z klas pierwszych i drugich.

W ramach zwiedzania uczniowie poznali historię Berlina, zwiedzili między innymi Plac Aleksandra, Aleję pod Lipami, Bramę Brandenburską, Reichstag, Dworzec Główny, a także Kościół Pamięci, Centrum Europejskie, Ka-de-We i Plac Poczdamski. Wycieczka do Berlina odbyła się przy pięknej, majowej pogodzie. Wycieczka została przeprowadzona w ramach zajęć języka niemieckiego, upowszechniania kulturoznawstwa krajów Unii Europejskiej oraz w 15-rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!