VI Igrzyska Szkół Cechowych i Izbowych. Zakopane 2019

GaleriaVI Zimowe Igrzyska Rzemieślniczych Szkół Cechowych i Izbowych odbyły się w dniach od 24 lutego do 27 lutego 2019r. w Zakopanem oraz na stokach narciarskich Suche i Witów-Ski.

Wystartowali w nich uczniowie ze szkół z Nowego Sącza, Nowego Targu, Limanowej, Krynicy, Gorlic, Pilzna, Krakowa, Zakopanego, Rybnika, Tarnowa, Rawy Mazowieckiej oraz Katowic. W pierwszych dwóch dniach rozgrywały się biegi narciarskie i łyżwiarstwo na obiektach COSu oraz slalom na stoku Suche.

Uczniowie naszej szkoły odnieśli WIELKI SUKCES. Igor Sufryd zajął I miejsce w dwuboju - łyżwy, Natalia Wojciechowska zajęła II miejsce - narty, Kacper Kamycki III miejsce - snowboard, a Sandra Rzemieniec III miejsce - snowboard. Gratulujemy!!!

Trzeci dzień zawodów na stoku w Witowie znowu był pełen medali dla uczniów naszej szkoły i tak: Natalia Wojciechowska zajęła II miejsce narty, Sandra Rzemieniec - III miejsce - snowboard, Kacper Kamycki zajął IV miejsce - snowboard, Igor Sufryd - III miejsce - snowboard oraz Igor Sufryd - IV miejsce w kategorii najwrzechstronniejszy zawodnik igrzysk. Gratulacje!!!

W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła 5 miejsce drużynowo na 12 ekip. Na zakończenie mistrzostw najlepsi uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Naszych zawodników dopingowali rodzice uczniów startujących w zawodach oraz nasz kierowca Pan Konrad Korytowski. Reprezentację szkoły poprowadzili do zwycięstw nauczyciele Janusz Miedziocha oraz Szymon Buchowski. Gratulujemy wszystkim i dziękujemy, że tak pięknie reprezentowali naszą szkołę!

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!