Wyjście do Biblioteki Uniwersyteckiej na wystawę fotograficzną LAS

Galeria8 listopada 2018 r. uczniowie z klasy pierwszej technologów robót wykończeniowych oraz instalatorów w ramach lekcji biologii odwiedzili Bibliotekę Uniwersytecką w Poznaniu przy ulicy Ratajczaka. Celem wycieczki była wystawa fotograficzna Romana Rogozińskiego pt.: LAS. Wystawa prezentowała unikatowe fotografie puszcz i lasów Mazur i Podlasia. Eksponowane zdjęcia zostały wykonane w latach 2001-2011 w puszczach Polski północno-wschodniej: Białowieskiej, Augustowskiej, Boreckiej, Knyszyńskiej, Piskiej i Romnickiej. Ich autorem jest Roman Rogoziński, fotografik i leśnik, w obu profesjach skupiony na ochronie przyrody i trosce o jej chimeryczne piękno.

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!