Wyjście do Biblioteki Uniwersyteckiej na wystawę fotograficzną LAS

Galeria8 listopada 2018 r. uczniowie z klasy pierwszej technologów robót wykończeniowych oraz instalatorów w ramach lekcji biologii odwiedzili Bibliotekę Uniwersytecką w Poznaniu przy ulicy Ratajczaka. Celem wycieczki była wystawa fotograficzna Romana Rogozińskiego pt.: LAS. Wystawa prezentowała unikatowe fotografie puszcz i lasów Mazur i Podlasia. Eksponowane zdjęcia zostały wykonane w latach 2001-2011 w puszczach Polski północno-wschodniej: Białowieskiej, Augustowskiej, Boreckiej, Knyszyńskiej, Piskiej i Romnickiej. Ich autorem jest Roman Rogoziński, fotografik i leśnik, w obu profesjach skupiony na ochronie przyrody i trosce o jej chimeryczne piękno.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd