Jesienna wycieczka do Zaniemyśla

GaleriaW dniu 24 października 2018 r. w ramach realizowanego w szkole projektu edukacyjnego ROK DLA NIEPODLEGŁEJ, - odbyła się jesienna edycja wycieczki do Zaniemyśla. Udział w niej wzięli uczniowie z klas technikum architektury krajobrazu, technikum budownictwa oraz klas lakierników i mechaników. Wycieczka obfitowała w szereg atrakcji. Uczniowie zwiedzili między innymi Wyspę Edwarda Raczyńskiego, pomnik Ryszarda Berwińskiego, Pomnik Powstańców Wielkopolskich, Pałac w Łęknie, Kościół św. Wawrzyńca, Kościół Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, zabytkowe domy i kamieniczki w okolicy rynku oraz wąskotorową stację kolejową. Przyrodnicze atrakcje Zaniemyśla to pomniki przyrody na Wyspie Edwarda – 17 dębów, Jezioro Raczyńskie wraz z florą i fauną oraz aleja grabowa w parku Łękno-Zaniemyśl.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd