BUDOWNICTWO A BEZPIECZEŃSTWO

Galeria 11 września uczniowie klas 3 i 4 technikum budownictwa wraz z nauczycielami uczestniczyli w seminarium „Włącz bezpieczeństwo przy obróbce drewna!”, które zostało zorganizowane w ramach Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2018.

Po krótkiej części oficjalnej, na której przywitano zaproszonych gości i prelegentów oraz przedstawiono znaczenie działań prewencyjnych jako narzędzia poprawy warunków pracy w małych i średnich firmach, uczestnicy seminarium mogli wysłuchać wykładów na temat np. „Maszyny do obróbki drewna jako jeden z głównych czynników wpływających na bezpieczeństwo pracy” czy „Niewłaściwa organizacja pracy i zachowania ludzi jako przyczyny wypadków w zakładach stolarskich i tartakach”.

Dla uczniów ZSB było to ciekawe spotkanie, pogłębiające ich wiedzę z zakresu BHP i zastosowania jej w praktyce.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd