Wiosenne Porządki - Poznań 2018

GaleriaW dniach 23 i 24 kwietnia 2018 r. w ramach Dni Ziemi w Zespole Szkół Budowlanych w Poznaniu odbyła się akcja „Wiosenne Porządki – Poznań 2018 ” pod hasłem Urzędu Miasta Poznania: „Czysty Poznań – Wspólna Sprawa ”.

Tereny przyszkolne porządkowały klasy: 2 l/m, 2a TAK, 2b TAK, 3a TAK, 3b TAK , 1 mps, 1 TB i 1 e/i. Imponujący efekt akcji proekologicznej: 68 worków odpadów stałych! Ich transportem do ZZO – Składowiska Odpadów Komunalnych w Suchym Lesie, zajęła się tradycyjnie już firma Romi. W ZSB systematycznie zbieramy plastikowe zakrętki (w ramach Zakręconej Akcji dla Martynki ze Swarzędza) oraz zużyte baterie.

Wiosenne Porządki 2018 nadzorowali nauczyciele: pani Ewa Grochowska oraz pan Marek Bartkowiak.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!