Mistrzowski udział instalatorów ZSB w Międzynarodowych Zawodach Instalacyjnych w Brnie

GaleriaUczniowie Branżowej Szkoły w zawodzie instalator: Jacek Stróżniak i Sebastian Zienkowicz byli najlepsi podczas Międzynarodowych Mistrzostw Instalacyjnych w Brnie dla uczniów Szkół Zawodowych.

Konkurs został zorganizowany przez szkołę partnerską z Brna (Stredni Skola Politechnicka Brno). W silnie obsadzonym turnieju, zorganizowanym na terenie Międzynarodowych Targów w Brnie w ramach Targów Instalacyjnych wzięło udział kilkudziesięciu uczniów, w tym także uczniowie z Austrii, Słowacji, Chorwacji, Czech i Polski.

Pierwsze miejsce zajął Jacek Stróżniak, a trzecie Sebastian Zienkowicz z klasy III Branżowej Szkoły ZSB w zawodzie: instalator. Oboje uczniowie z naszej szkoły byli najlepsi drużynowo. Uczniów przygotował do turnieju Pan Henryk Sobkowiak, kierownik szkolenia praktycznego ZSB.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd