XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

GaleriaW dniu 14 kwietnia 2018 r. odbył się etap okręgowy XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, w którym udział wzięły uczennice: Magdalena Babarowska z klasy 3a TAK oraz Patrycja Ilman z klasy 2b TAK.

Etap okręgowy Olimpiady odbył się w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34. W dniu 10 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się etap podstawowy XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, w którym Magdalena zajęła I miejsce, a Patrycja II miejsce.

Celem Olimpiady jest kształtowanie wśród młodzieży świadomości ekologicznej i odpowiednich postaw względem środowiska przyrodniczego, a także budzenie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Olimpiada ma za zadanie pobudzać aktywność badawczą, inspirować do podejmowania inicjatyw i działań praktycznych na rzecz ochrony przyrody, poprawy stanu środowiska, krajobrazu oraz warunków życia ludzi.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!