Wizyta szwajcarskiego nauczyciela w ZSB

GaleriaW dniach 16.04-20.04.2018 odwiedził naszą szkołę nauczyciel przedmiotów mechanicznych pan Roland Fischer ze Szwajcarii. Na co dzień pracuje jako nauczyciel mechaniki motocyklowej i rowerowej w Szkole Zawodowej w Goldau w Kantonie Schwyz. Pan Fischer należy także do Szwajcarskiego Związku Motocyklowego. Do naszej szkoły przyjechał w ramach partnerstwa w Międzynarodowym Związku 2RAD EXPERTS, do którego należy także ZSB Poznań. Podczas wizyty nasz gość ze Szwajcarii zwiedził kilka warsztatów motocyklowych, w których nasi uczniowie w zawodzie mechanik motocyklowy na co dzień odbywają praktyki, odbył lekcje z uczniami Branżowej Szkoły i Technikum przedstawiając system kształcenia w Szwajcarii, a także udał się z uczniami w zawodach mechanicznych na wycieczki do zakładów BRIDGESTONE w Poznaniu i VW we Wrześni. Wizyta w Poznaniu szwajcarskiego nauczyciela będzie mieć najprawdopodobniej bardzo pozytywny w skutek w postaci wymiany uczniowskiej w zawodzie mechanik motocyklowy.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!