BUDMIKA 2018

GaleriaW czwartek 9.04.2018 r. uczniowie z klasy 2a TB i 3a TB , pod opieką pani prof. Mirosławy Górnej i pani prof. Marii Linkowskiej, uczestniczyli w „Drzwiach Otwartych” i „Dniu dla Dziewczyn” na Politechnice Poznańskiej oraz Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Budowlanej „BUDMIKA 2018”.

Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali bardzo bogaty i ciekawy program. Między innymi: prezentację poszczególnych wydziałów Politechniki, warsztaty i pokazy, zwiedzanie laboratoriów oraz tradycyjnie już „Bieg w kasku” dla dziewczyn.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prezentacji Wydziału Architektury, prezentacji Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, przyglądali się warsztatom tworzenia biżuterii, kosmetyków, pokazom chemicznym. Obserwowali także warsztaty projektowania ekomody, prowadzone przez studentów z Koła Naukowego Architektury, a dziewczęta z obu klas technikum wzięły udział w „Biegu w kasku”. Dla uczennic klasy 3a TB, był to już drugi start w tym biegu.

Najlepsze lokaty w „Biegu w kasku” nagrodzono pamiątkowymi medalami. W naszej grupie najlepszy wynik i VII miejsce w biegu zajęła Natalia Kozioł z 3 aTB.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd