Zakończenie projektu Erasmus z WIB

Staż dla uczniów mechaniki i elektromechaniki pojazdowej w Centrum Kształcenia Hennickendorf/Niemcy w terminie od 05-25.11.2017, Numer projektu 2017-1-PL01-KA102-036993 Tytuł: „Staż na start”

PODSUMOWANIE I ZAKOŃCZENIE PROJEKTU ERASMUS+ Z IZBĄ RZEMIEŚLNICZĄ W POZNANIU

Dnia 27.03.2018 w ZSB odbyło się spotkanie podsumowujące projekt Erasmus+ pt. Staż na start dla uczniów BS w zawodach elektromechanik i mechanik. Projekt prowadzony przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą WIB został przy współudziale uczniów i rodziców ZSB podsumowany przez Dyrektora WIB Pana Tomasza Wikę i panią Dagmarę Janiszewską, koordynatora projektu WIB. W ramach projektu 12 uczniów naszej szkoły uczestniczyło przez 3 tygodnie w stażu zawodowym w niemieckim Hennickendorf.

Koordynatorem projektu z ramienia ZSB był pan Maciej Jóźwiak. To już kolejny projekt Erasmus+ realizowany wspólnie przez WIB i ZSB. W roku szkolnym 2018-2019 planowany jest kolejny projekt Erasmus+ dla naszych uczniów, skierowany tym razem dla instalatorów w centrum kształcenia w Dreźnie.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!