Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

Galeria

W dniu 18 kwietnia 2018 roku drużyna w składzie: Bartosz Krzewiński, Hubert Kuśnierek oraz Piotr Maćkowiak reprezentująca Zespół Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego w Poznaniu przygotowana przez nauczyciela p. Romana Barcińskiego wzięła udział w finale powiatowym XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego organizowanego przez Polski Związek Motorowy w Zespole Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie i pokonując wszystkich rywali zdobyła miejsce na najwyższym stopniu podium oraz PUCHAR STAROSTY POZNAŃSKIEGO.

Tym samym dumni uczniowie ZSB będą mieli zaszczyt dnia 23 maja 2018 roku reprezentować miasto POZNAŃ w finale wojewódzkim turnieju który odbędzie się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kaliszu.

BRAWO!!! TRZYMAMY KCIUKI!!!

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!