Szkolenie firmy KOSBUD

Galeria

Okładziny elewacyjne w systemie „ETICS” – to temat szkolenia, które odbyło się 15 marca w ZSB w ramach „Akademii Edukacji Budowlanej”. W szkoleniu, prowadzonym przez przedstawiciela firmy KOSBUD p. Andrzeja Charemzę, uczestniczyli uczniowie klas budowlanych technikum i BS.

Elewacja to wizytówka domu, stąd tak ważny jest jej estetyczny wygląd jak trwałość. Postęp we wszystkich dziedzinach życia wpływa również na zmianę podejścia do elewacji. Okładziny ETICS, które mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, są alternatywą dla okładzin drewnianych. Równocześnie są trwałe i co najważniejsze- przyczyniają się do ochrony środowiska poprzez graniczenie zużycia drewna.

Bardzo dziękujemy za wspaniałe szkolenie!!!

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!