VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników zakończone sukcesem!

GaleriaNajważniejsze jest wewnętrzne nastawienie, chęć czynu, pasja, marzenia.
One zawsze poprowadzą.
Do czego?
Do sukcesu!

I poprowadziły… na trzecie miejsce podium w konkursie „i Elektromobilni” organizowanym na Międzynarodowych Targach w Poznaniu podczas Motor Show.

Uczniowie 2 klasy elektromechaników: Kamil Rzeszuto i Hubert Witkowski odnieśli sukces, godnie reprezentując Zespół Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego w Poznaniu.

Zaufanie do siebie i wiara we własne siły, nie myślenie co czeka ich na końcu drogi, tylko skoncentrowanie się na małych konkretnych krokach – zadaniach konkursu zapewniło sukces. Żeby się czegoś nauczyć, żeby czegoś dokonać, albo coś stworzyć – wysiłek jest konieczny. Nikt nie rodzi się jako gotowy mistrz.

Nagrodzonym uczniom możemy życzyć, aby w życiu zajmowali się tym, co najbardziej lubią, aby nie zmarnowali swojego talentu, pracowali nad nim i go rozwijali. Tym, którzy nie stanęli na podium gratulujemy odwagi i doceniamy chęć uczestnictwa. Zdobyta wiedza i umiejętności z pewnością zaowocują w przyszłej zawodowej pracy. Z naszej szkoły w konkursie udział wzięły dwa zespoły elektromechaników z klasy 2 elmech. oraz cztery zespoły mechaników samochodowych z klasy 3 mps. Najlepszą stroną życia jest to, że jest ono nieprzewidywalne i lubi zaskakiwać…

Poznań, dnia 6 kwietnia 2018 r.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd