Wycieczka do Liceum Plastycznego

Galeria…. I poszliśmy,

Plastyk, artysta, sztuka… muzyka, pasja…
Każdy człowiek ma w sobie jakiś talent, tylko czasem sam o tym nie wie i dlatego nie potrafi go odnaleźć. Talent to pasja, to początek drogi, to otwarte drzwi. Żeby zostać mistrzem potrzeba wprawy, praktyki i ćwiczeń… więc podjęliśmy ten trud, by na warsztatach z rysunku w Liceum Plastycznym w Poznaniu choć odrobinę dorównać tym, którzy zgłębiają, poznają i opanowują tajniki rysunkowo – malarskie. Perspektywa korytarza, klatki schodowej, czy widok drogi za oknem to cel, który realizowaliśmy na kartce papieru. Nie porównywaliśmy się z innymi… inspiracja – Tak, porównywanie się – NIE, dlatego każdy z nas został małym mistrzem świata.

Po zakończonych zajęciach zagraliśmy w zielone…

Uczniowie Sceny Muzycznej Plastyka zaprezentowali się w utworach, muzyce, skeczach i felietonach autorstwa Wojciecha Młynarskiego. Koncert „Jeszcze w zielone gramy”… melancholijny, czasem zabawny i przewrotny na długo pozostanie naszej pamięci. Zatopieni w dźwiękach muzyki… kosztowaliśmy chwile. Chwilo, trwaj dłużej. Było tak pięknie…

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!