BUDMA 2018

GaleriaCoroczne Święto budowlańców było jak zwykle okazją do zapoznania się z nowymi materiałami i technologiami obowiązującymi w 2018 roku. Pod opieką p. Elżbiety Wawrzyniak i p. Krzysztofa Stachowiaka klasy Technikum Budowlanego postanowiły odwiedzić wybrane stoiska. Nie mogło nas zabraknąć na „Monteriadzie”, gdzie w ramach projektu „Dobry montaż” można było poznać zasady montażu bramy, moskitiery czy stolarki otworowej.

Kolejnym przystankiem było stoisko firmy Hörmann. Tutaj pod bacznym okiem p. Agnieszki Olędzkiej zapoznaliśmy się z wyrobami firmy. To jakby dalszy ciąg szkolenia, tym razem bohaterem były wyroby gotowe tj. bramy, drzwi i rampy. Czas wolny i samodzielne zwiedzanie pozostałych, ciekawych stoisk. Kolejna BUDMA już za rok.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!