Grudniowy transport zakrętek dla Martynki

GaleriaW dniu 19 grudnia 2017 r. odwiedziliśmy Martynkę Karpińską, dla której systematycznie od kilu lat zbieramy plastikowe zakrętki. Były świąteczne upominki oraz życzenia, a także nastąpiło przekazanie dziewięciu i pół dużych worków z zakrętkami. W spotkaniu z Martynką, Jej mamą oraz bratem wzięła udział uczennica Kinga Prymas z klasy 2b TAK oraz nauczyciele pani Ewa Grochowska i pan Marek Bartkowiak.

Przypominamy, że w naszej szkole trwa całoroczna ZAKRĘCONA AKCJA DLA MARTYNKI. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły - wszyscy aktywnie zbierają plastikowe zakrętki na leczenie i rehabilitację Martynki Karpińskiej ze Swarzędza. Przekazane podczas spotkania zakrętki to efekt współdziałania wszystkich w ZSB od września 2017 r. nie tylko w zakresie ekologii, ale przede wszystkim wielki dar serca każdego z osobna.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd