Szkolenie ,,PO WER MASTER” w Zakopanym

GaleriaW dniach 11-12 grudzień 2017 przedstawiciele ZSB i WIB brali udział w szkoleniu ,,POWER MASTER” w Zakopanym. Szkolenie zostało zorganizowane przez Narodową Agencję Fundusz Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) z siedzibą w Warszawie dla tych wszystkich organizacji, które w tym roku brali udział w programie ERASMUS+, czy PO WER z branży budowlanej. Na zaproszenie NA FRSE w szkoleniu wzięli udział Dyrektor ZSB pan Arkadiusz Dratwa i koordynator projektów w ZSB pan Maciej Jóźwiak. Wielkopolską Izbę Budownictwa reprezentowała pani Monika Przybysz.

W ramach szkolenia, w którym wzięły udział szkoły i organizacje szkoleniowe z całego kraju odbył się wykład eksperta pt. Budownictwo energooszczędne i pasywne po 2020 roku, a także warsztaty, tematami których były: branża budowlana – rok 2020 zaczyna się dziś, poznajmy się projektowo, czas na zmianę – projekt jako pozytywna zmiana oraz podziel się sukcesem – upowszechnianie rezultatów projektów.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!