Kreatywna Szkoła Dekoral

GaleriaTo już drugie szkolenie w ramach projektu Kreatywnej Szkoły Dekoral. Tym razem uczniowie klasy 3 trw oraz 2 i 3 TB pod opieką p. Elżbiety Wawrzyniak poznawali zasady wykonywania prac elewacyjnych. Pan Mateusz oraz pan Robert zapoznali uczniów z rodzajami farb elewacyjnych, metodami ich nakładania jak również z systemami ociepleń i rodzajami tynków elewacyjnych. Zwrócili również uwagę na najczęściej popełniane błędy wykonawcze, szczególnie dotyczące przygotowania podłoża. W części praktycznej uczniowie, pod bacznym okiem fachowców, mieli możliwość malowania farbami elewacyjnymi jak również spróbować swoich sił w podczas wykonywania tynków akrylowych i żywicznych. Miejmy nadzieję, ze podczas egzaminu pójdzie tak łatwo jak podczas szkolenia. Kolejne szkolenie w ramach projektu już za rok.

DZIĘKUJEMY!!!

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!