Szkolenie firmy PCC Therm

GaleriaKtóż lepiej niż producent lub certyfikowany wykonawca potrafi przekazać wiedzę na temat nowych materiałów lub technologii? Odpowiedź jest oczywista! Z tego powodu uczniowie z klasy 2 i 3 TB oraz 3 trw, pod opieką pani Elżbiety Wawrzyniak, uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym przez pana Wojciecha Filipiaka, przedstawiciela firmy PCC Therm, który specjalizuje się m. in. w izolacjach poliuretanowych.

Zapoznał on adeptów budownictwa z Crossin ®Insulation, jedną z najmłodszych i najbardziej innowacyjnych linii produktowych w Grupie PCC. Reprezentuje ona izolacje poliuretanowe stosowane do kompleksowego i profesjonalnego ocieplania budynków w tym do izolacji dachów, poddaszy, ścian, podłóg i fundamentów.

Szczególną uwagę pan Filipiak zwracał na likwidację mostków termicznych i dostosowanie budynków do nowej normy cieplnej. Szkolenie będzie miało ciąg dalszy. Już wiosną umawiamy się na kolejne spotkanie, a póki co, pozostaje nam gorąco podziękować!!!

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd