Natalia Kozioł - WOLONTARIUSZ ROKU

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło konkurs na „Wolontariusza Roku”. Zgłoszenia udziału można było przesyłać do 30 kwietnia 2017 roku. Konkurs skierowany był dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych działających na terytorium Polski, szkół nad którymi nadzór sprawuje Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą oraz polonijnych szkół społecznych z całego świata. Mogli w nim wziąć udział uczniowie, którzy w różnorodny sposób, dobrowolnie i bez wynagrodzenia angażują się w pracę na rzecz innych osób lub instytucji.

Celem konkursu „Wolontariusz Roku” było szerzenie idei wolontariatu wśród młodych ludzi oraz popularyzacja pozytywnych postaw i działań młodzieży szkolnej. Konkurs wpisał się w ideę ogłoszonego przez Ministra Edukacji Narodowej roku szkolnego 2016/2017 – „Roku Wolontariatu”.

Jedną z wygranych jest Natalia Kozioł z klasy 3 a tb/b tak. Natalii gratulujemy!!! Na zdjęciu z dyrektorem szkoły mgr inż. Arkadiuszem Dratwą i wychowawczynią mgr Katarzyną Płócienniczak.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!