Lekcja chemii na GREENPOWER i EXPOPOWER

GaleriaW dniu 25 maja 2017 r. uczniowie z klasy 1a Technikum Architektury Krajobrazu wraz z p. Ewą Grochowską udali się w ramach lekcji chemii - na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich celem zwiedzenia ekspozycji Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER oraz Targów Energetyki EXPOPOWER. Powyższe targi odbywały się w ramach cyklu Energy Future Week. Energy Future Week to marka parasolowa Międzynarodowych Targów Poznańskich obejmujący część targową oraz konferencyjną. Jego celem jest poruszanie problemów nowoczesnej energetyki, innowacyjności oraz odnawialnych źródeł energii. Partnerem Gospodarzem tegorocznych wydarzeń była firma ENEA S.A.

Majowe wydarzenia dla branży energetycznej Expopower oraz Greenpower oraz kilkanaście wydarzeń konferencyjnych stanowiły interesującą mieszankę wymiany wiedzy oraz doświadczeń. Swoją ofertę zaprezentowało ponad 150 wystawców z Polski, Niemiec, Chin, Szwajcarii, Grecji, Szwecji. Stoiska wystawiennicze oraz kilkanaście branżowych wydarzeń konferencyjnych przyciągnęły na targi ponad 5 500 profesjonalistów.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!