Spotkanie ze Strażą Miejską

W dniu 13 maja 2016 r. do naszej Szkoły – na spotkanie z uczniami z klas: 1 MPS oraz 1 TRW - przybyli funkcjonariusze Straży Miejskiej i Służby Celnej oraz terapeuci Monaru z Poznania. Gościem specjalnym prelekcji był pies labrador DEMO, na co dzień także funkcjonariusz Służby Celnej w Poznaniu. Mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska zaangażowaniu DEMO w wykonywaną pracę. Psy w służbach ratowniczych, celnych, policji czy straży pożarnej są niezbędne. Psi węch jest nawet pięćdziesięciokrotnie lepszy od ludzkiego. Spotkanie w Zespole Szkół Budowlanych w Poznaniu odbyło się w ramach programu profilaktycznego: DOPALACZE NISZCZĄ ŻYCIE.

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!