Zakończenie klas maturalnych

29 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów.

Uroczystość rozpoczęła się częścią oficjalną, w której uczestniczyli abiturienci oraz przedstawiciele społeczności szkolnej. Serdeczne życzenia na czas matur i wchodzenia w dorosłe życie, uczniom klas czwartych złożył Dyrektor Arkadiusz Dratwa oraz przedstawiciele samorządu szkolnego i przybyli goście. Najlepszym uczniom zostały wręczone nagrody, dyplomy i statuetki.

Na zakończenie uroczystości nauczyciele uczących w Zespole Szkół Budowlanych, kierując do swoich uczniów podziękowania za współpracę zaprezentowali koncert muzyczny, który wywołał wiele pozytywnych emocji ale i wzruszeń.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd