Wycieczka do Cascader Parku w Kobylnicy

Rok szkolny 2014/2015 dobiega końca, oceny wystawione, więc klasa 1a trw/inst wybrała się na szkolną wycieczkę, tym razem typowo rekreacyjną.

12 czerwca br. uczniowie wraz z wychowawczynią – Mirosławą Górną i nauczycielką wychowania fizycznego – panią Joanną Kranc, zawitali do „Cascader Parku” w Kobylnicy. Główną atrakcją tej imprezy, było przejście jednej z tras w parku linowym, odważni wybrali nawet tę najtrudniejszą – „Everest”, potem zjazd tyrolką, a na koniec pieczenie kiełbasek w ognisku. No i oczywiście parę dodatkowych, nieplanowanych atrakcji jak burza z ulewą !!

Na całe szczęście, nieograniczeni czasowo, wszyscy przeczekali burzę w namiocie, zajadając się kiełbaskami… z grilla Rekompensatą za nieprzewidziane „utrudnienia” był dodatkowy zjazd tyrolką ! A potem już powrót do szkoły i do domu, tradycyjnie autokarem firmy „KORMAX”.

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd