GREENPOWER 2015

W dniu 28 maja 2015 r. uczniowie z klasy 2b Technikum Architektury Krajobrazu wraz z p. Ewą Grochowską, p. Maciejem Chojnackim i p. Pawłem Frąckowiakiem, udali się na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich na ekspozycję Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER. Podczas targów Greenpower i towarzyszących im targów Expopower - zaprezentowana została oferta z zakresu szeroko rozumianego dostarczania energii – zarówno ze źródeł rozproszonych, jak i konwencjonalnych. Uzupełnieniem wiedzy OZE były wydarzenia: salon E - Mobility, salon InnoPower, forum „Fotowoltaika dla każdego", seminarium „Samowystarczalne Energetycznie Gospodarstwo Agroturystyczne" oraz Glob Pełen Energii.

Debiutem na tegorocznych Expopower i Greenpower była przestrzeń specjalna - Salon pojazdów elektrycznych oraz infrastruktury ładowania E - MOBILITY.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!