Pokaz firmy „KOSBUD” z Mińska Mazowieckiego

W czwartek 28 maja br. uczniowie klasy 1a trw/inst , wraz z wychowawczynią Mirosławą Górną, uczestniczyli w pokazie firmy „KOSBUD”z Mińska Mazowieckiego, która przyjechała do naszej szkoły, aby zaprezentować wyroby chemii budowlanej własnej produkcji. Uczniowie mieli możliwość obejrzeć pokaz nakładania tynku metodą natryskową, zdobienia elewacji materiałami imitującymi drewno oraz cegłę klinkierową. Oprócz pokazu i cennych wskazówek , dotyczących technologii wykonania poszczególnych metod zdobienia elewacji, uczniowie mogli również samodzielnie otynkować fragment ściany czy zamocować drewnopodobne panele. Jak zwykle chętnych do sprawdzenia się w nowej technologii nie brakowało – pod kierunkiem fachowców z firmy ,swoje umiejętności sprawdził Przemek Kurasz i Maciej Kołtuński.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!