Szkolenie firmy Sopro

To już kolejne spotkanie z firmą „SOPRO” i kolejne szkolenie. Tym razem uczniowie kl. 3b trw oraz kilku uczniów z kl. 2a TB pod okiem p. Elżbiety Wawrzyniak zapoznawali się z materiałami i technologiami polecanymi przez SOPRO.

Jak zwykle nieoceniony p. Andrzej Król i rewelacyjny fachowiec p. Piotr zafascynowali kolejnych (miejmy nadzieję równie dobrych jak oni) przyszłych „speców” od wykończeniówki!

Jak przygotować izolację łazienki, tarasu? Jak dobrze i szybko położyć płytki? Fugowanie czy uszczelnienia są problemem? Te tematy już nie są problemem dla uczniów ZSB! Kilka dobrych rad i wykonaną pracą nie muszą się wstydzić przed „starymi wygami”!

Miejmy nadzieję, że kolejne szkolenie już za rok!!! Wielkie dzięki!!!

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!