Szkolenie w „BRICOMANIE”

Uczniowie klas technikum budowlanego mieli kolejną okazję poszerzyć swoje wiadomości jak i umiejętności. Tym razem kl. 2a TB z p. Elżbietą Wawrzyniak (27 stycznia) oraz kl. 3a TB z p. Mirosławą Górną (3 lutego) uczestniczyły w szkoleniu firmy „Kreisel”.

Zagadnienia izolacji termicznych, wprowadzania i stosowania nowych współczynników przenikania ciepła, wykonywanie tynków cienkowarstwowych jak również najczęściej spotykanych błędów, spotkały się z szerokim zainteresowaniem ze strony adeptów sztuki budowlanej.

W części praktycznej wielu uczniów mogło sprawdzić swoje umiejętności wykonywania tynków cienkowarstwowych takich jak „baranek” czy tynki żywiczne.

Z niecierpliwością oczekujemy na dalsze szkolenia!!!

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!