Dzień Sportu

W piątek dnia 06 czerwca 2014r. nasza szkoła obchodziła Dzień Sportu. Na uczniów ZSB czekało wiele sportowych atrakcji. ROZGRZEWKA I LEKCJA TAŃCA, MMA (POKAZ + TRENING), PODNOSZENIE CIĘŻARÓW, MYDLARNIA, TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ, PRZECIĄGANIE LINY, WYŚCIG Z TACZKĄ, STRZELANIE Z WIATRÓWKI, TURNIEJ PING - PONGA, KONKURS HULA HOP (NAJLEPSZE BIODRA), RZUTY ZA TRZY, DART (LOTKI). Wszyscy tego dnia spotkali się na boisku szkolnym. Przy uśmiechach na buzi i dźwiękach muzyki – rozpoczęto rozgrywki sportowe.

Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, zdobywając punkty. Natomiast członkami komisji sędziowskich byli nauczyciele. Należy podkreślić, że przestrzegane były wszystkie zasady sportowej rywalizacji, a także kulturalnego kibicowania, a kiedy tylko ktoś poczuł się głodny mógł nabrać sił na STOISKU ZDROWEJ ŻYWNOŚCI :)

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!