Szkolenie na Politechnice Poznańskiej

Przez jeden dzień (19 maja 2014r.!) uczniowie 1 a Technikum Budowlanego mogli poczuć się jak prawdziwi studenci. Najpierw wykład połączony z ćwiczeniami z konstrukcji stalowych, potem ćwiczenia w laboratorium materiałów budowlanych, a na zakończenie wizyta w domu pasywnym i zasłużony odpoczynek na schodach Politechniki Poznańskiej. Dzięki p. Łukaszowi Polusowi i p. Marlenie Kucz, dla przyszłych studentów, rozłożono nawet czerwony dywan.

Nie ma to jak dobra zachęta! Oby te zwiastuny się spełniły!

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!