Szkolenie Sopro

W dniach 19,20 oraz 26 i 27 marca uczniowie klasy 3a TB oraz 3b TRW uczestniczyli wraz z nauczycielkami przedmiotów budowlanych - Mirosławą Górną i Elżbietą Wawrzyniak w szkoleniu na terenie firmy „SOPRO”.

Coroczne szkolenia młodzieży Zespołu Szkół Budowlanych, w Sadach pod Poznaniem, to już tradycja i efekt wieloletniej współpracy szkoły z firmą „SOPRO”- Partnerem ZSB.

W tym roku uczniowie obu klas uczyli się między innymi, teoretycznie i praktycznie, wykonywać hydroizolacje w łazienkach i na tarasach, układać kostkę brukową na podkładach drenażowych oraz układać i spoinować płytki, a wszystko to oczywiście, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i najnowszych produktów firmy „SOPRO”.

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!