Szkolenie o oczkach wodnych

25.03.2014 w Zespole Szkół Budowlanych odbyło się dla klas 2 A i B Technikum Architektury Krajobrazu szkolenie z zakresu zakładania oczka wodnego i sprzętu w oczku wodnym. Szkolenie dla 50 uczniów Technikum przeprowadził regionalny przedstawiciel niemieckiego producenta sprzętu do oczek z Firmy OASE. W szkoleniu wziął udział także Pan Marcin Swakowski z Firmy PIĘKNE OGRODY, który szkolenie to dla naszej Szkoły zorganizował. Szkolenie miało na celu przedstawienie produktów niemieckiego producenta i ich zastosowanie w oczku wodnym. Ponadto przedstawiono nowości Firmy OASE.

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd