Skanska jest jedną z największych firm budowlanych w Polsce, obecną na naszym rynku od kilkudziesięciu lat. Wizytówką firmy są setki zrealizowanych obiektów oraz kilometry wybudowanych dróg i mostów.
Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 11 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Suzuki oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie i Łodzi.
Lepiko - firmę wyróżniono wieloma prestiżowymi nagrodami i dyplomami w branży budowlanej. Firma świadczy usługi ogólnobudowlane i specjalistyczne tj. rozbiórki, wyburzanie, hydroizolacja obiektów itp.
Jesteśmy wiodącym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Produkujemy elementy zbrojone tradycyjnie oraz nowoczesne elementy strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym.
Poznańskie Stowarzyszenie Żużla.
Auto Compol S.A. - to pełnia Renault. Jest to nasze motto oznaczające w stosunku do każdego klienta wysoki profesjonalizm i kulturę obsługi. Fachowość pracowników wsparta nowoczesnym specjalistycznym sprzętem a także pomocnym nastawieniem to klucz do sukcesu.
Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie.
TRANS-POZ S.A. od samego początku swojego istnienia zawsze związany był z motoryzacją. Na początku jako przedsiębiorstwo transportowe z własnym zapleczem technicznym, obecnie zaś jako dealer i serwis wielomarkowy.
Firma Sportech działa na rynku od 1995 roku. Jesteśmy największą hurtownią akcesoriów sportowych w Wielkopolsce, wielokrotnie docenianą w plebiscytach i rankingach. Zdobyliśmy tytuł Solidna Firma oraz Gazele Biznesu, regularnie pojawiamy się również w zestawieniu „Złota setka Wielkopolski”.
Wielkopolski Klub Biznesu Budowlanego Buduj z Wartą jest platformą biznesowa, która powstała z inicjatywy firm budowlanych, które od lat współpracują przy Klubie Sportowym Warta Poznań. Celem klubu jest ułatwienie współpracy pomiędzy firmami z branży, a także wymiany usług czy towarów po preferencyjnych cenach. Partnerstwo w Buduj z Wartą to współpraca z największymi firmami budowlanymi w Wielkopolsce.
REHAU jest wiodącym na rynkach światowych dostawcą produktów i systemów dla budownictwa, motoryzacji i przemysłu.
Solaris Bus & Coach jest liczącym się w Europie polskim producentem niskopodłogowych autobusów miejskich, autobusów specjalnych oraz tramwajów. Od 1996 roku firma wyprodukowała ponad 6000 autobusów, które jeżdżą po drogach 21 krajów.
Politechnika Poznańska Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
Firma jako jedna z największych hurtowni w Polsce, obsługuje kompleksowo branżę: instalacyjną, sanitarną, grzewczą, klimatyzacyjną i wentylacyjną oraz sieci zewnętrznych.
Stacja Kontroli Pojazdów. Mechanika Pojazdowa.
Centrum Fitness Olymp - to miejsce, w którym pracownicy ZSB spędzają aktywnie czas wolny dbając o swoją sprawność i zdrowie, pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów. To miejsce o powierzchni 1600 m2, w którym znajdują się: siłownia, studio ciężarów wolnych, cardio, aerobic'u, cycling'u, sala do squash'a
© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!