Akcja krwiodawstwa

 

Wie o tym doskonale Samorząd Uczniowski (ten dawny i ten nowy)!!! Jego członkowie aktywnie brali udział w akcji krwiodawstwa. Jesteśmy dumni z Wiktorii S., Wiktorii W., Weroniki W., Kacpra K. , Maksymiliana M. i z Adama S. Dziękujemy także innym Niezawodnym: Weronice S., Kubie R., Maciejowi B. Albertowi C., Krystianowi H., Krystianowi S., Maciejowi Ch., Patrykowi S. Super spisali się również koordynatorzy akcji: Zosia, Lidka, dwóch Dawidów i Monika. Ponownie warto wymienić Weronikę, Wiktorię i Maksa.

Dziękujemy

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd