Dzień Dziecka

Będąc dzieckiem chcemy jak najszybciej stać się dorosłymi. Jako dorośli nierzadko tęsknimy za czasami beztroski. Cóż, taka ludzka natura, że pragnie tego, czego mieć nie może. Ale przecież wiek to tylko cyfra, najważniejsze, by chcieć dopuścić do głosu to dziecko, które jednak w nas pozostaje na zawsze. Dnia 31 maja 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych obchodzony był Dzień Dziecka.. Samorząd Uczniowski zorganizował apel na którym wręczył nagrody i podziękowania tym uczniom, którzy brali aktywny udział w uroczystościach jubileuszowych naszej szkoły, a także tym, którzy w wolnym czasie ją promowali. Uwieńczeniem apelu stało się wspólne grillowanie w ogródku szkolnym. Wszystkim dzieciom, dużym i małym życzymy wszystkiego najlepszego!

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!