Dzień Edukacji Narodowej

Galeria Drodzy Nauczyciele – w dniu Waszego święta dziękujemy za uśmiech, życzliwość i pomoc, za każdą mądrość nam przekazaną, za trud długich godzin w szkole, za starania, by rozniecić w nas płomień ambicji i aspiracji. Wasz wysiłek jest często przez nas niedoceniany, ale to Wy z cierpliwości i wytrwałością staracie się wskazywać nam właściwą drogę, po której mamy kroczyć….

Dyrekcji szkoły dziękujemy także za to, że stara się stworzyć optymalne warunki, konieczne dla zdobywania przez nas wiedzy, a sprawnie kierując pracą szkoły powoduje, że i my czujemy się w niej dobrze i bezpiecznie…

Szkoła to nie tylko nauczyciele, ale także grono osób, dzięki którym wszystko sprawnie funkcjonuje, a my możemy traktować to miejsce z sympatii.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!