Krew jest bezcennym i niezastąpionym lekiem

GaleriaJak dotąd nikomu na świecie nie udało się wytworzyć „sztucznej krwi”. Jej jedynym źródłem jest zdrowy człowiek. Dlatego dobrze zorganizowane krwiodawstwo oparte na współpracy ze zdrowymi i świadomymi dawcami jest bardzo ważne. Przekonali się o tym uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych, którzy cyklicznie uczestniczą w oddawaniu krwi i są świadomi bycia honorowym dawcą.

Akcja oddawania krwi odbyła się 4 października 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Poznaniu. Jej koordynatorem był Samorząd Uczniowski. Czekający „na swoją kolejkę” uczniowie mogli skorzystać z atrakcji proponowanych przez szkolną bibliotekę (w nowej odsłonie).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!